TIPY, OTÁZKY, ODPOVĚDI

ADRIA Rent

19.01.2024

Již druhým rokem spolupracujeme s platformou ADRIA Rent - značkovou půjčovnou vozidel ADRIA

Při objednávce méně než týden před odjezdem Vám připravíme speciální nabídku.

Nedávno volal zákazník, že by chtěl půjčit ten obytný autobusek. Chvíli jsme si pak povídali o tom, jak se vlastně ty rozličné typy vozidel jmenují. Možná by to bylo zajímavé i pro vás.

Vyhlášení nouzového stavu a dalších opatření v rámci COVID-19 krize zkřížilo plány mnoha cestovatelů. Podívejme se ale, jak to ve skutečnosti je - je možné cestování s karavanem? A rovnou odpovíme - ano, je.

Podzim je tady a s ním v podstatě zimní sezóna. Pohyb obytných vozů na cestách pomalu ustává, i když podzimní slunečné dny občas způsobí "rojení" cestovatelů. Také mnohé kempy se ukládají k zimnímu spánku. Cestování obytným vozem je však možné v každém ročním období a je jen na cestovateli, jak tuto možnost využije.

Pro objednávky obytného vozu méně než dva týdny před odjezdem nabízíme mimořádné cenové zvýhodnění!

Pokud se rozhodnete pro dovolenou s obytným automobilem (to Vám chválíme!), je třeba vybrat vozidlo. Pokud nechcete pořídit vlastní (to by byl jiný příběh), nezbývá, než vybrat správnou půjčovnu. Rozhodnout byste se měli podle vozidla, které poptáváte (podle toho, kolik a kam a na jak dlouho Vás pojede), jestli vestavbu, alkovnu, polointegrovaný...

Ano, je to bezpečné. Možná bezpečnější, než jiný způsob cestování. Cestujete totiž s vlastním vybavením (např. ložní prádlo, ručníky apod.), s vlastním sociálním zázemím (sprcha, WC), které využíváte jen Vy. Po každé výpůjčce vůz čistíme, dezinfikujeme a to i s využitím ozónové dezinfekce, která spolehlivě zničí všechny viry i bakterie v celém...

Naše zkušenost z cestování s karavanem a obytným vozem je již více než 25 let. Rozhodli jsme se ji zprostředkovat nejen možností vypůjčit si náš obytný vůz, ale i předáním zkušeností z cestování či tipy na cesty, místa nebo jak se na cestách chovat.